NHG City - Den perfekte hverdagsskoen for alle spory folk.
NHG City er her for å sørge for at du er godt skodd når du skal tilbake i hverdagen. Skoen er laget av en fjærlett netting (seamless), sålen har utmerket demping for å unngå slitne ben etter en lang dag. I tillegg er det lagt til god støtte i hælen for å unngå unødvendig stress på ankelen. Skoen har også design som bare ikke passer til alt, men er også lett og sporty!
Skoen har Levity L-logo på utsiden.
Funksjoner:
- Fjærlett netting (seamless)
- God demping
- God støtte i hælen
- Snøring
Følg bruks- og vaskeinstruksene på skoene.
Levitys første sko modeller ble lansert på Tights.no for nesten 2 år siden - siden den tid er det solgt nesten 60.000 par sko! Det vil si at vi hele byer på størrelse med Kristiansand og Ålesund, i dag bruker Levity sko når de trener, løper, jobber eller tusler rundt i byen.
Tilbakemeldingene som har kommet inn fra våre kunder når de har brukt skoene har vært sentrale i utviklingsprosessen for å øke nivået på skoene ytterligere. Og det er de som har muliggjort neste generasjon av Levity sko.