LEVITY
LEVITY

Sports Functional Tee M Grey+Blue 2-PACK

299 kr

Husk å gjøre valgene dine på alle produktene i pakken
Sports Functional Tee M Grey+Blue 2-PACK

LEVITY Sports Functional Tee M Dark Grey Melange

LEVITY Sports Functional Tee M Blue Airy Marl

  • Gratis frakt over 999,–
  • Rask levering
  • 100 dager åpent kjøp
Beskrivelse

Oppgrader treningsgarderoben med LEVITY Essential Bundle

Hvorfor nøye seg med én når du kan sikre deg to av våre mest populære treningsskjorter i samme pakke? Med dette eksklusive settet får du både LEVITY Sports Functional Tee M Dark Grey Melange og LEVITY Sports Functional Tee M Blue Airy Marl. Dette er den perfekte løsningen for deg som ønsker kvalitet, stil og verdi for pengene.

Disse t-skjortene er utviklet for den moderne utøveren som verdsetter et rent og minimalistisk design. Uten prangende logoer fungerer de like godt til en intens økt på treningssenteret som til en avslappet fritidslook. Det hurtigtørkende funksjonsmaterialet sørger for at fuktighet transporteres bort fra huden, slik at du holder deg tørr og komfortabel uansett intensitetsnivå.

Dette får du i pakken:

  • LEVITY Sports Functional Tee M Dark Grey Melange: En tidløs og allsidig mørkegrå farge som passer til alt av treningsbukser og shorts.
  • LEVITY Sports Functional Tee M Blue Airy Marl: En frisk og moderne blånyanse som gir treningsøkten et løft.

Hvorfor velge denne pakken?

  • Maksimal komfort: Laget i en utrolig myk kvalitet med en avslappet passform som gir full bevegelsesfrihet.
  • Teknisk ytelse: Det funksjonelle materialet tørker raskt, noe som er ideelt for hyppig bruk og vask.
  • Bedre verdi: Ved å kjøpe disse to favorittene samlet, sørger du for at du alltid har en ren og stilig treningsskjorte klar i bagen.

Sikre deg din bundle i dag og opplev kombinasjonen av skandinavisk minimalisme og topp sportslig ytelse!

Disclaimer: Det første bildet, hvor plaggene ligger flatt, er AI-generert og samsvarer ikke nødvendigvis 100 % med virkeligheten. Vennligst se bildene på modellen for korrekt produktvisning.

Dette pakketilbudet selges som ett samlet produkt. Ved retur må hele pakken returneres. Du kan lese mer om dette under Pakketilbud her.

Størrelsesguide
XSSMLXL2XL
EUR (CM)4244-4648-5052-5456-5860-62
Lenght177178-179180-181182-183184-185186-187
Chest8488-9296-100104-108112-116120-124
Waist7276-8084-8892-96100-104108-112
Hips9093-9699-102105-108111-114117-120
Neckline3536-3738-3940-4142-4344-45
Sleeve length6262,5-6363,5-6464,5-6565,5-6666,5-67
Inner leg lenght8181-8282-8383-848586
Reviews
Farge
Farge: Multi