LEVITY
LEVITY

Sports Funtional LS M Black Marl 2-PACK

498 kr

Husk å gjøre valgene dine på alle produktene i pakken
Funtional LS M Black Marl 2-PACK

LEVITY Sports Functional LS M Black Marl

LEVITY Sports Functional LS M Black Marl

  • Gratis frakt over 999,–
  • Rask levering
  • 100 dager åpent kjøp
Beskrivelse
2- pakk med Sports Functional LS M Black Marl

Klassisk longsleeve fra LEVITY uten logo. Genseren er perfekt til trening på gymmen, eller en løpetur ute. Den kan også helt fint brukes hjemme som en daily basis genser.

Highlights:

  • Mykt og komfortabelt stoff
  • Kommer i flere farger
  • Rund hals
  • Pustende stoff

Materiale: 97% Polyester, 3% Elastan

Følg alltid vaskeinstruksene som er anvist på plagget.

Dette pakketilbudet selges som ett samlet produkt. Ved retur må hele pakken returneres. Du kan lese mer om dette under Pakketilbud her.

Størrelsesguide
XSSMLXL2XL
EUR (CM)4244-4648-5052-5456-5860-62
Lenght177178-179180-181182-183184-185186-187
Chest8488-9296-100104-108112-116120-124
Waist7276-8084-8892-96100-104108-112
Hips9093-9699-102105-108111-114117-120
Neckline3536-3738-3940-4142-4344-45
Sleeve length6262,5-6363,5-6464,5-6565,5-6666,5-67
Inner leg lenght8181-8282-8383-848586
Reviews
Farge
Farge: Svart