Outdoor & Essentials
Outdoor & Essentials

Outdoor & Essential Nordic Walker M Black

Modellen er 192cm og bruker størrelse M

Dette produktet er for tiden utsolgt og utilgjengelig.

  • Gratis frakt over 999,–
  • Rask levering
  • 100 dager åpent kjøp
Beskrivelse

Nordic Walker turbukse - super stretchy vannavstøtende bukse med rip-stop fra Outdoor & Essentials

Nordic Walker er en ny slitesterk og behagelig turbukser med fantastisk passform. Buksen har 4-veis stretch stoff og slitesterk rip-stop stoff på knærne. I tillegg er buksen utstyr med justerbart belte i midjen, sidelommer og borrelås-justering ved foten. Dette gjør buksene perfekte for gåturer i høyt tempo eller bratte stigninger.

Egenskaper:

  • Vannavstøtende
  • Rip-stop knærne
  • Flere lommer
  • Justering på foten
  • Belte i midjen

Materiale: 88% Polyamid, 12% Elastan

Følg alltid vaskeanvisningene som finnes i plagget.

 

 

 

Størrelsesguide
XSSMLXL2XL
EUR (CM)4244-4648-5052-5456-5860-62
Lenght177178-179180-181182-183184-185186-187
Chest8488-9296-100104-108112-116120-124
Waist7276-8084-8892-96100-104108-112
Hips9093-9699-102105-108111-114117-120
Neckline3536-3738-3940-4142-4344-45
Sleeve length6262,5-6363,5-6464,5-6565,5-6666,5-67
Inner leg lenght8181-8282-8383-848586
Reviews
Passform
Benlengde: Lang
Livhøyde: Høyt liv
Passform: Regular
Farge
Farge: Svart
Mønster: Solid
Materiale
Materialfunksjon: Glidelås lomme, Justerbar benåpning, Stretch, Vannresistent, Windtett